Kartka czekoladownik scrapbooking kartki qachna
handmade scrapbooking kartki kartka czekoladownikwyjątkowe scrapbooking kartki kartka czekoladownikscrapbooking kartki kartka czekoladownik

kartka czekoladownik

33 zł
handmade scrapbooking kartki kartka czekoladownik
projektant
oceny
5/5 - 93 opinie
tagi
kolory
Oferuję prześliczne CZEKOLADOWNIKI, to super pomysł na wręczenie drobnego upominku jakim jest czekolada w przepiękny sposób. Czekoladowniki robione są na zamówienie, w wybranym wzorze i kolorze. Są wielkości ok 10x21 cm i pomieszczą w sobie dużą czekoladę 200g ;)
To super prezent by osłodzić komuś ten wyjątkowy dzień :)
Jest to również wyjątkowa propozycja na wręczenie mikołajkowego prezentu w postani powiedzmy bonu lub pieniążków, gratis dorabiam dodatkową kieszonkę, możemy też wpisać życzenia :)
POLECAM!!!
Kartka bez czekolady!!!!

PRODUKT ROBIONY NA ZAMÓWIENIE
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 7,20 zł
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta qachna naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Handmade wyjątkowe scrapbooking kartki • inne wyjątkowe przedmioty kategorii akcesoria - scrapbooking kartkiHandmade qachna
scrapbooking kartki qachna / scrapbooking kartki:
koszyk
zamknij