KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Tandem

Tandem slubny pudełku scrapbooking kartki jelonkaa ślub rower
hand made scrapbooking kartki tandem slubny w pudełkuunikalne scrapbooking kartki ślub tandem slubny w pudełkubiałe scrapbooking kartki rower tandem slubny w pudełkuślub scrapbooking kartki różowe tandem slubny w pudełkuunikalne scrapbooking kartki pudełko tandem slubny w pudełkuscrapbooking kartki pudełko tandem slubny w pudełkupudełko scrapbooking kartki tandem slubny w pudełku

Tandem slubny w pudełku

44 zł
hand made scrapbooking kartki tandem slubny w pudełku
projektant
oceny
4,9/5 - 145 opinii
Projekt autorski.
Oryginalna kartka ślubna, delikatna i pudrowa. Ozdobiona perłowymi ćwiekami, papierowymi kwiatkami w bukieciku, guziczkami. Maszynowe przeszycia. Wymiar: 21x10.5 cm (przed rozłożeniem). W komplecie z pudełkiem (21.5x11x2.5cm).
Całość zapakowana w folijkę ochronną.
Po zakupie podaj imiona i datę ślubu.
Zapraszam
-----wszelkie prawa zastrzeżone, jakiekolwiek kopiowanie, korzystanie ze wzorów jest zabronione-----
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta jelonkaa naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand Made unikalne scrapbooking kartki • inne unikalne przedmioty kategorii akcesoria - scrapbooking kartkiHand Made jelonkaa
scrapbooking kartki jelonkaa / scrapbooking kartki:
koszyk
zamknij