KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na podarek!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Exploding

Pomysły upominki świąteczne? Exploding box pamiątka komunii św zł
handmade pomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii św. 65 złpomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii śwpomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii śwpomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii śwpomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii św

Exploding box - pamiątka komunii św. 65 zł

65 zł
handmade pomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii św. 65 zł
projektant
oceny
4,8/5 - 47 opinii
kolory
Pudełeczko "explodujące", które stanowi świetną pamiątkę z okazji Komunii Świętej. Po ściągnięciu wieczka pudełko samo się otwiera, a każda ścianka ma inne zdobienie. Pudełeczko jest wykonane ręcznie z wykorzystaniem kartonów (bezkwasowe, bezdrzewne, nie odbarwiają się z upływem czasu), ozdobnych tekturek, kwiatów itd. Na środku znajduje się Element 3D nawiązujący motywem do komunii św.
Na jednej ze ścianek znajduje się mała kieszonka do której można włożyć prezent w postaci banknotów. Na wieczku pudełka znajduje się ozdobny kartonik z imieniem oraz datą komunii.

Prezentowane zdjęcia to przykładowe realizacje. W celu ustalenia kolorystyki oraz treści życzeń proszę o wcześniejszy kontakt.

Wymiary pudełka to ok. 10 x 10 x 10cm.

Czas realizacji - 5dni roboczych.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Biala Konwalia naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   HandMade niekonwencjonalne scrapbooking kartki   • akcesoria - scrapbooking kartkiHandMade Biala Konwalia
Biala-Konwalia :
koszyk
zamknij