KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na podarek!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Exploding

Pomysły upominki świąteczne? Exploding box pamiątka komunii św zł
handmade pomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii św. 65 złpomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii śwpomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii śwpomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii śwpomysły na upominki świąteczne exploding box - pamiątka komunii św

Exploding box - pamiątka komunii św. 65 zł

65 zł
przedmiot został sprzedany

Skontaktuj się z Projektantem Biala Konwalia - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
projektant
oceny
4,8/5 - 59 opinii
kolory
Pudełeczko "explodujące", które stanowi świetną pamiątkę z okazji Komunii Świętej. Po ściągnięciu wieczka pudełko samo się otwiera, a każda ścianka ma inne zdobienie. Pudełeczko jest wykonane ręcznie z wykorzystaniem kartonów (bezkwasowe, bezdrzewne, nie odbarwiają się z upływem czasu), ozdobnych tekturek, kwiatów itd. Na środku znajduje się Element 3D nawiązujący motywem do komunii św.
Na jednej ze ścianek znajduje się mała kieszonka do której można włożyć prezent w postaci banknotów. Na wieczku pudełka znajduje się ozdobny kartonik z imieniem oraz datą komunii.

Prezentowane zdjęcia to przykładowe realizacje. W celu ustalenia kolorystyki oraz treści życzeń proszę o wcześniejszy kontakt.

Wymiary pudełka to ok. 10 x 10 x 10cm.

Czas realizacji - 5dni roboczych.
OPINIE
Ania
exploding box - pamiątka chrztu kołyska - Akcesoria scrapbooking kartki
exploding box - pamiątka chrztu kołyska - Biala Konwalia Piękna pamiątka wykonana z ogromną precyzją
Renata
exploding box - pamiątka ślubu tort - Scrapbooking kartki
exploding box - pamiątka ślubu tort - Biala Konwalia Jestem pod wielkim wrażeniem , solidności, efektu i profesjonalnego podejścia do klienta. Bardzo piękny pomysł na prezent, wspaniałe wykonanie, zastosowanie prośby klienta, kontakt. Po prostu super, super, super. Bardzo dziękuję
Agnieszka
exploding box chrzest - Akcesoria scrapbooking kartki
exploding box chrzest - Biala Konwalia Pudełeczko cudowne jak na zdjęciu. Wszystko perfekcyjnie wykonane i super błyskawicznie, za co szczególnie dziękuję! Łatwy, miły i dobry kontakt z projektantką. Gorąco polecam i na pewno sama też jeszcze skorzystam! :) Pozdrawiam!
•   HandMade niekonwencjonalne scrapbooking kartki   • akcesoria - scrapbooking kartkiHandMade Biala Konwalia
Biala-Konwalia :
koszyk
zamknij