KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Wyjątkowa

Wyjątkowa pamiątka chrztu narodzin dla dziecka scrapbooking
hand-made scrapbooking kartki wyjątkowa pamiątka chrztu/narodzin dla dziecka scrapbookingniepowtarzalne scrapbooking kartki wyjątkowa pamiątka chrztu/narodzinscrapbooking kartki chrzest wyjątkowa pamiątka chrztu/narodzinchrzest scrapbooking kartki wyjątkowa pamiątka chrztu/narodzinniepowtarzalne scrapbooking kartki chrzest wyjątkowa pamiątka chrztu/narodzinscrapbooking kartki chrzest wyjątkowa pamiątka chrztu/narodzinchrzest scrapbooking kartki wyjątkowa pamiątka chrztu/narodzinniepowtarzalne scrapbooking kartki chrzest wyjątkowa pamiątka chrztu/narodzin

Wyjątkowa Pamiątka Chrztu/Narodzin dla Dziecka scrapbooking

250 zł
hand-made scrapbooking kartki wyjątkowa pamiątka chrztu/narodzin dla dziecka scrapbooking
projektant
kolory
Szukasz pamiątki Chrztu i nie chcesz kupować zwykłej kartki?
Chcesz upamiętnić Narodziny nowego członka rodziny?

Proponuję wykonanie na zamówienie mini pokoiku dziecięcego.
Okładka obita jest bawełną z miękkim podkładem, wewnątrz znajduje się mini pokoik wykonany z wysokiej jakości papieru do scrapbookingu i tekturek. Z lewej strony umiejscowiłam życzenia oraz kopertę na pieniądze.
Praca na zdjęciach wykonana była w następujących wymiarach: 30x20x8 cm.
Istnieje możliwość wykonania pokoiku w innej kolorystyce, jak i formacie. Proponuję również wykonanie dowolnego wydruku z życzeniami/dedykacją.

Ze względu na fakt, że pamiątka wykonywana jest na zamówienie, czas realizacji wynosi 3 tygodnie od momentu zamówienia i przekazania szczegółów dotyczących wyglądu pamiątki.
Każda praca wykonywana jest indywidualnie, nie jest to produkcja maszynowa, dlatego nie ma możliwości wykonania dwóch dokładnie takich samych pamiątek, lub identycznej jak ta ze zdjęć.
W razie pytań zapraszam serdecznie :)
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 20,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Iride Handmade naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Hand-Made niepowtarzalne scrapbooking kartki   • akcesoria - scrapbooking kartkiHand-Made Iride Handmade
koszyk
zamknij