KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Exploding

Exploding box pamiątka komunii św scrapbooking kartki biala
ręcznie robione scrapbooking kartki exploding box - pamiątka komunii św.scrapbooking kartki exploding box - pamiątka komuniiscrapbooking kartki pudełko exploding box - pamiątka komuniipudełko scrapbooking kartki exploding box - pamiątka komuniiscrapbooking kartki pudełko exploding box - pamiątka komunii

Exploding box - pamiątka komunii św.

65 zł
przedmiot został sprzedany

Skontaktuj się z Projektantem Biala Konwalia - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
projektant
oceny
4,9/5 - 41 opinii
kolory
Pudełeczko "explodujące", które stanowi świetną pamiątkę z okazji Komunii Świętej. Po ściągnięciu wieczka pudełko samo się otwiera, a każda ścianka ma inne zdobienie. Pudełeczko jest wykonane ręcznie z wykorzystaniem kartonów (bezkwasowe, bezdrzewne, nie odbarwiają się z upływem czasu), ozdobnych tekturek, kwiatów itd. Na środku znajduje się Element 3D nawiązujący motywem do komunii św.
Na jednej ze ścianek znajduje się mała kieszonka do której można włożyć prezent w postaci banknotów. Na wieczku pudełka znajduje się ozdobny kartonik z imieniem oraz datą komunii.

Prezentowane zdjęcia to przykładowe realizacje. W celu ustalenia kolorystyki oraz treści życzeń proszę o wcześniejszy kontakt.

Wymiary pudełka to ok. 10 x 10 x 10cm.

Czas realizacji - 5dni roboczych.
akcesoria scrapbooking kartki Exploding box - pamiątka komunii św.
Prezenty exploding box pudelko Projektanta Biala Konwalia
• ręcznie robione scrapbooking kartki • inne przedmioty kategorii akcesoria - scrapbooking kartkiręcznie robione Biala Konwalia
scrapbooking kartki Biala-Konwalia / scrapbooking kartki:
koszyk
zamknij