KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Ślubne

Ślubne kwiatki scrapbooking kartki cynamonowe kartka-na-ślub

Ślubne kwiatki

20 zł
ręcznie wykonane scrapbooking kartki ślubne kwiatki
Kartka ślubna cała w kwiatach

Rozmiar kartki 13,5 x 13,5 cm. Kartka składana, wykonana na bazie w kolorze białym, w komplecie z kopertą w kolorze bazy oraz folią ochronną.
Część ozdobną kartki skąpałam w zdecydowanej, soczystej feerii barw, przełamanej odrobiną antycznego złota. Jej ślubną misję podkreśla tag z życzeniami dla Nowożeńców, otoczony tekturową wstążką. Kropkę nad "i" stawia emaliowany, pastelowy kamyk.
Wewnątrz kartki, na stronie przeznaczonej na życzenia, umieściłam dodatkową warstwę, będącą tłem życzeń.

Opcja personalizacji: wewnątrz kartki umieszczę podane przez Ciebie życzenia, lub dodatkową warstwę, na której samodzielnie je napiszesz.

Na pytania i wątpliwości chętnie odpowiem przed zakupem kartki, po zakupie kartki - proszę o informację dotyczącą powyższej opcji.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 8,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Cynamonowe kartki naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Ręcznie wykonane niepowtarzalne scrapbooking kartki   • akcesoria - scrapbooking kartkiRęcznie wykonane Cynamonowe kartki
Cynamonowe-kartki scrapbooking kartki:
koszyk
zamknij