Duża kartka na ślub w pudełku, biel
Skontaktuj się z Projektantem Made by Kate - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
Środek kartki bez życzeń, z miejscem na napisanie własnych.
W środku pudełka umieściłam ozdobną wstążkę, dzięki której elegancko można wyjąć kartkę z pudełka, bez łapania jej np. za kwiaty.
Baza kartki z papieru w kolorze białym, w dopasowanym kartonowym białym pudełku z okienkiem. Do środka wkładam wstążkę do przewiązania całości.
Wymiary kartki: 21cm x 14,5cm
UWAGA: Nie personalizuję kartek, nie drukuję życzeń do kartek.
Ta duża kartka ślubna w pudełku to pamiątka, która od razu robi wrażenie - jest elegancka, ale jednocześnie bardzo „osobista”. W białej, minimalistycznej formie znajdziesz ręcznie wykonane ozdoby w stylu scrapbooking: kwiatki z materiału, które nie odkształcają się tak łatwo, listki oraz dekoracje z efektownymi kropelkami imitującymi rosę.
Kartka ma praktyczne rozwiązania: wnętrze jest bez gotowych życzeń, dzięki czemu możesz wpisać własne słowa, a środek ma miejsce na napisanie tego, co najważniejsze. W środku pudełka znajduje się też ozdobna wstążka, dzięki której wyjmiesz kartkę wygodnie i bez ryzyka przypadkowego złapania za dekoracje.
- format kartki: 21 cm x 14,5 cm
- pudełko: kartonowe, białe, z okienkiem
- idealna na: ślub, rocznicę ślubu lub jako prezent „od serca”
Jeśli chcesz podarować coś, co będzie stało na półce i cieszyło oko jeszcze długo po uroczystości, ta kartka w pudełku jest dokładnie w tym klimacie.









